Warsztaty rozwoju osobistego jak sama nazwa wskazuje mają pomagać uczestnikom rozwijać swoją osobowość. Forma ćwiczeniowa warsztatów zmusza osobowość uczestników do pracy co owocuje rozwojem i korygowaniem niekonstruktywnych zachowań.

Warsztaty koncentrują się na osobowości uczestników, a cały program konstruowany jest w ten sposób, by rozwój osobisty w danej dziedzinie następował poprzez konfrontację z sytuacją trudną na warsztacie specjalnie do tego celu zmoderowaną. Warsztaty skoncentrowane są na określonym celu np.: rozwój osobisty w sferze komunikacji i wszelkie ćwiczenia, psychoedukacja, analizy i informacje zwrotne mają sprzyjać osiągnięciu określonego celu przez uczestników.

Warsztaty są dla uczestników małym laboratorium życia, w którym mogą poeksperymentować poprzez ćwiczenia z zachowaniami, których potrzebują, by lepiej funkcjonowali. Wykonując ćwiczenia pod superwizją trenera prowadzącego otrzymują zaraz po wykonaniu ćwiczenia informację zwrotną, dzięki której na bieżąco monitorują postępy w czasie procesu adoptowania nowych umiejętności do własnej osobowości.

Forma warsztatowa wraz z treningową są najlepszymi i najskuteczniejszymi formami rozwoju osobowości, gdyż osobowość musi adoptować się do odtwarzanych w celach edukacyjnych sytuacji życiowych w bezpiecznych i wspierających warunkach sali szkoleniowej. Sama już ta forma wymusza aktywność i ruch energii w ciele, nawet jeżeli uczestnik prezentuje przed szkoleniem wewnętrzne zasiedzienie.

Warsztaty przeznaczone zarówno dla dzieci jak o dorosłych. Na warsztatach uczestnicy uczą się jak pokonać swoje wewnętrzne blokady i ograniczenia. Dzięki warsztatom uczestnicy nabierają siły wewnętrznej by stać się liderami dziedzin działalności zawodowej oraz kompetencji, by budować zdrowe i konstruktywne relacje osobiste. Warsztaty są przeznaczone dla tych wszystkich, którzy chcą się wybić ponad przeciętność i sięgnąć po sukces we wszystkich sferach życia. Na warsztatach uczestnicy uczą się jak konstruktywnie radzić sobie z problemami, jak problemy zamieniać w lekcje i doświadczenia. Dzięki warsztatom rozwijają kompetencje społeczne, dzięki, którym w swoim życiu korzystają ze specjalistycznej wiedzy psychologicznej. Technologia psychologiczna, którą się posługują pozwala im być daleko w przodzie przed całym peletonem tych, którzy nie rozwijają swojej osobowości.

Warsztaty kierujemy dla firm, które chcą w swoich strukturach tworzyć liderów, organizacji, które pragną mieć w swoich szeregach nieprzeciętnych specjalistów. Warsztaty kierujemy również dla wszystkich tych, którzy chcą w życiu osiągnąć sukces i pokonać swoje blokady.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.