Trening rozwoju osobistego dostarcza intensywnych doświadczeń umożliwiających uczestnikom lepsze funkcjonowanie na poziomie interpersonalnym. Trening nastawiony jest przede wszystkim na rozwój i na eksplorację problemów osobistych, z którymi boryka się większość osób w różnych okresach życia. Trening daje uczestnikom wsparcie i stawia wyzwania, które umożliwiają uczciwą samoocenę i określenie konkretnych sposobów zmiany wzorców myślenia, odczuwania i postępowania.

Uczestnicy na treningu dają sobie informacje zwrotne, ale to od każdego uczestnika zależy czy z nich skorzysta. Decyzja o zmianach, które chciałby w sobie dokonać należy do uczestnika treningu. Uczestnicy w treningu porównują postrzeganie samego siebie z postrzeganiem siebie przez innych i na tej podstawie decydują, co maja zamiar zrobić z tymi informacjami.

Treningi rozwoju osobistego maja różną strukturę od treningu grup o strukturze otwartej, w której uczestnicy współokreślają kierunek pracy, do treningu grup skupionych na pewnym ustalony celu.

Jakie to mogą być cele:

- rozwijanie bardziej pozytywnych postaw i lepszych umiejętności interpersonalnych;

- ułatwianie zmian osobowości;

- przenoszenie nowo nabytych na treningu umiejętności i zachowań na sytuacje życia codziennego.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.