Przeprowadzamy również szkolenia dla organizacji pozarządowych, fundacji oraz innych instytucji pożytku publicznego, które by jak najlepiej służyć ludziom szkolą swoje kadry. Dziś wszyscy już wiedzą, że pracując dla ludzi, trzeba mieć kadry przygotowane do tego rodzaju działalności. Brak przygotowania własnej osobowości do tego rodzaju działalności kończy się narastaniem frustracji, stresu i zniechęcenia do wykonywania takiej działalności.

Człowiek, który pracuje dla ludzi jest zmuszony do niemal nieustannego kontaktu z ludźmi. Aby podołać temu zadaniu trzeba ukształtować profesjonalną osobowość, która będzie potrafiła radzić sobie z różnymi trudnymi momentami.

Dostarczamy organizacjom pozarządowym, fundacjom i innym instytucjom specjalistyczną technologię psychologiczną i tworzymy na szkoleniach profesjonalistów, którzy doskonale radzą sobie w kontaktach z ludźmi. Po naszych szkoleniach pracownicy są w stanie doskonale wypełniać misję instytucji, w których się znajdują.

Nasze szkolenia poprzez wyposażenie kadr specjalistyczne umiejętności i techniki zabezpiecza ludzi przed wypaleniem zawodowym i innymi problemami osobowościowymi. Ludzie nie tylko działają profesjonalnie, ale poprzez stosowanie narzędzi psychologicznych potrafią wykonywać swoją pracę z pasją i z potrzebnym dystansem.

Nasza działalność dostarcza gotowych narzędzi do pracy zarówno z grupami jak i jednostkami. Kluczową cechą tego przedsięwzięcia jest koncentracja na rozwiązywaniu problemów i psychoedukacja. Oprócz dostarczania szkoleń typowo wiedzowych zwracamy uwagę, by nauczać prowadzących grupy umiejętności praktycznych odnośnie zagrożeń i metod profilaktycznych w miejscach pracy. Aby wypełniać zadania i cele organizacja musi dbać o higienę umysłową i osiągać wyniki pamiętając o rozwoju osobistym podopiecznych.

Nasze usługi łączą w sobie psychologię ego i psychologię głębi. Przygotowane przez nas usługi charakteryzują się podejściem holistycznym do człowieka. Programy szkoleniowe są przygotowane w taki sposób, by poprawiały nie tylko jedną sferę życia, ale przyczyniały się jednocześnie do rozwoju w innych sferach. Dzięki przygotowaniu merytorycznemu, mogliśmy przygotować usługi, które w odróżnieniu od usług konkurencji, poprawiając jedną sferę nie powodują wzrostu problemu w innych. Dla przykładu bardzo często sukces w biznesie ludzie okupują problemami rodzinnymi, zaniedbywaniem dzieci, partnera, co w konsekwencji kończy się tragediami rodzinnymi. Z naszych analiz wynika, iż konkurencja nie zwraca uwagę na problemy człowieka w innych sferach, promuje osiągnięcie celów nawet kosztem zdrowia czy szczęścia osobistego.

Przygotowując szkolenia mające poprawić działalność zawodową, braliśmy pod uwagę również zabezpieczenie sfery rodzinnej. Z drugiej strony człowiek pracujący nad poprawą relacji jednocześnie nabywa kompetencji, które przydadzą się w karierze. Szkolenia, o których tu piszę budują kompetencje osobiste i dają wiedzę, którą klient może wykorzystywać dla rozwoju we wszystkich sferach życia. Programy szkoleniowe oparte są na wiedzy o skryptach psychicznych. Dzięki temu szkolenia mają większą skuteczność, gdyż uwzględniają opory różnych osobowości przed zmianą i rozwojem osobowości.

Nasza firma wychodzi z usługami zawierającymi specjalistyczną technologią psychologiczną naprzeciw potrzebom zarówno specjalistów jak i lokalnej społeczności. Pisząc specjalistyczna technologia psychologiczna mam tu na myśli specjalistyczną wiedzę, techniki pracy, trening pod okiem trenera, informację zwrotną, zadania domowe do wykonania, raporty, ćwiczenia doskonalące do codziennego treningu w domu. Technologia psychologiczna, którą dostarczamy poprzez te szkolenia to specjalistyczne kompendium wiedzy od a do z.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.