Od wielu lat rozwijamy umiejętności trenerskie oraz specjalistyczne w pracy z ludźmi. Doskonalimy swoje kompetencje zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Ideą, która nam przyświeca przy podjęciu takiego przedsięwzięcia jest wykorzystania specjalistycznej wiedzy w pracy z ludźmi.

Przygotowując się do pełnienia działalności trenerskiej pobieraliśmy nauki u najlepszych specjalistów w Polsce jeżeli chodzi o wiedzę na temat pracy z grupami i pracy w indywidualnym kontakcie z klientem. Nasze usługi merytorycznie przygotowane są w oparciu o najlepszą wiedzę dostępną na rynku. Specjaliści czy to z sektora biznesu, edukacji czy pomocy społecznej muszą zapisywać się prywatnie na specjalistyczne kursy, by zdobyć tą wiedzę i płacić za nie z własnej kieszeni. Nasza firma wychodzi z usługami zawierającymi tą specjalistyczną technologią psychologiczną naprzeciw potrzebom zarówno specjalistów jak i lokalnej społeczności.

Przygotowując się do dostarczania specjalistycznej technologii psychologicznej zdobywaliśmy potrzebne kwalifikacje potrzebne do prowadzenia tego rodzaju przedsięwzięcia.

Jesteśmy trenerami I i II stopnia umiejętności psychospołecznych, trenerami treningu interpersonalnego prowadząc szkolenia pracujemy w oparciu o proces grupowy. Kończyliśmy Szkołę Trenerów I i II stopnia, która przygotowała nas do wykonywania zawodu trenera biznesu, trenera umiejętności psychospołecznych oraz do pracy z grupami prowadzonej technikami aktywnymi.

Jesteśmy przygotowani merytorycznie i praktycznie do projektowania i prowadzenia warsztatów edukacyjnych metodami aktywnymi w biznesie, szkolnictwie, służbie zdrowia i innych obszarach. Teoretycznie i praktycznie jesteśmy w zagadnieniu rynku szkoleń i zawodu trenera od wielu lat. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia treningu interpersonalnego.

W ramach szkoleń prowadzimy zajęcia specjalistyczne, skupiające się na rozwoju wiedzy i umiejętności zawodowych uczestników, zajęcia zakończone są uzyskaniem feedbacku przez uczestników o własnym rozwoju osobistym.

Program ukończonej przez nas Szkoły Trenerów spełnia warunki kursu do licencji trenera I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Przykładowe tematy, które realizujemy podczas szkoleń:

- dynamika grupy - jawny i ukryty poziom relacji

- diagnozowanie potrzeb dziecka i dobór metod pracy z dzieckiem

- cele indywidualne pracowników korporacji w kontekście celów zespołowych

- kompetencje menagera i metody pracy

- rozwiązywanie sytuacji trudnych

- proces sprzedażowy od analizy potrzeb klienta do finalizacji transakcji

 

Zaświadczenie ukończenia Szkoły Trenerów I i II stopnia uprawnia nas do prowadzenia warsztatów edukacyjnych metodami aktywnymi w biznesie, szkolnictwie, służbie zdrowia i innych obszarach.

 

Dodatkowo:

 

- odbyliśmy kurs „Nowoczesne techniki trenerskie”, na którym uczylismy się coachingu, prowadzenia szkoleń z użyciem nowoczesnych technologii multimedialnych, a także trenowaliśmy wystąpienia publiczne

- przygotowując się do zawodu trenera byliśmy superwizowani przez trenera - superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychologa, psychoterapeutkę z 40 letnim stażem

- pogłębiając swoją wiedzę na temat treningu interpersonalnego byliśmy obserwatorami na treningach interpersonalnych prowadzonych przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

- uczyliśmy się coachingu pod okiem superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, trenerów, psychoterapeutów z wieloletnim stażem, którzy metodę coachingową skoncentrowaną na rozwiązaniu poznawali u samego źródła w Stanach Zjednoczonych i mają licencję na edukowanie adeptów w Polsce.

- pomocy w kontakcie indywidualnym uczylismy się od uznanej psychoterapeutki klinicystki, prowadzącej studium psychoterapii grupowej.

- odbyliśmy szkolenie trenera biznesu I i II stopnia i byliśmy również superwizowani przez trenera biznesu.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.