Warsztaty intrapersonalne służą pogłębieniu kontaktu z własnymi emocjami i uczuciami. Na warsztacie uczestnicy uczą się również wyrażać uczucia i emocje. Celem numer jeden jest pomoc uczestnikom z uzyskaniem kontaktu z własnym światem wewnętrznym.

Wielu ludzi zgubiło ten kontakt przez pogoń za celami wewnętrznymi. Utrata kontaktu z wnętrzem skutkuje zerwaniem więzi z innymi ludźmi i podążaniem droga życiową mechanicznie bez wartościowych relacji opartych o uczucia. Taki sposób funkcjonowania musi doprowadzić to tragedii i doprowadza ostatecznie do niej. Nawet jeżeli na początku taki człowiek osiąga cele w końcu dopada go kryzys i nawet jeżeli osiąga sukces, to poprzez destrukcję wewnątrz niszczy dzieło, które mógł budować nawet wiele lat.

Widzimy więc, że umieujętności interpersonalne nie tylko poprawiają relacje uczuciowe, zabezpieczają zdrowie, ale pomagają utrzymać sukcesy zawodowe jeżeli do takich człowiek dochodzi. Problemy intrapersonalne przekładają się na problemy na zewnątrz ponieważ najpierw człowiek traci kontakt ze sobą, następnie z innymi a na końcu z całym światem.

Rozwój umiejętności itrapersonalnych na warsztacie jest niezbędne dla wszystkich, którzy chcą sięgać po cele zewnętrzne, jednocześnie pragną zabezpieczyć swoje życie emocjonalne. Umiejętności intrapersonalne pozwalają pogodzić karierę z uczuciowym zżyciem rodzinnym. Wszyscy, którzy chcą robić karierę, a jednocześnie być szczęśliwymi w relacji powinni zdobyć umiejętności intrapersonalne na tym warsztacie. To nie tylko znakomita higiena psychiczna to zabezpieczenie własnej rodziny i kariery. Czyli mówimy tu o sytuacji bliskiej ideału – bezpieczeństwie emocjonalnym i finansowym.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na warsztatach uczestnicy uczą się lepiej radzić sobie z emocjami i uczuciami. Ci, którzy nie mają trudności z kontaktem ze sferą emocjonalną nawiązują ten kontakt. Ci, którzy nie potrafią pozbywać się negatywnych emocji, uczą się jak to robić. Dzięki pracy nad swoim wewnętrznym światem uczestnicy warsztatów lepiej funkcjonują na zewnątrz i potrafią budować sukces zarówno osobisty jak i zawodowy. Dzięki temu, że idą przez życie bez wewnętrznych obciążeń łatwiej i skuteczniej budują satysfakcjonujące życie.

Warsztaty kierujemy zarówno do firm, jak i instytucji oświatowych oraz placówek pomocy społecznej. Z warsztatów skorzysta każdy, kto będzie chciał przepracować swoje blokady w grupie.

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.