Coaching stał się dziś bardzo popularny i potrzebny. Dlaczego? Rozwój świata pędzi w niesamowitym tempie, technologia zmienia się na naszych oczach i ta, którą używamy za chwilę staje się przestarzała. Wykorzystujemy technologię i psychologię dla dobra naszych klientów. Sesje coachingu możesz odbyć zarówno offline – stacjonarnie u nas w biurze lub u ciebie, jak i online – na swoim monitorze komputera. Wszystko po to byś w tym biegu znalazł czas na siebie, na pracę nad istotnymi dla ciebie sprawami.

Umysł człowieka ma trudności z nadążaniem za informacjami, gdyż jest bombardowany nimi niemal z każdej strony przez różne media. To wszystko powoduje sytuację, że w obliczu niesamowitych możliwości rozwoju człowiek stoi przytłoczony i nie wie jaka drogę obrać oraz jak skorzystać z tych przeogromnych możliwości. Ego człowieka jest tak przytłoczone informacjami, że w umyśle trwa ciągła pogoń myśli, co powoduje chaos i dezorientację.

Coaching w tych warunkach pomaga się człowiekowi odnaleźć, obrać drogę, skorzystać z możliwości, które doprowadzą do pożądanych efektów. Coaching jest interaktywnym procesem, który zachodzi na sesjach coachingowych. Pomaga on zarówno pojedynczym osobom jak i organizacjom w rozwoju i zwiększeniu efektów działania.

W coachingu zakres naszych działań obejmuje biznes, rozwój kariery, finanse, zdrowie i relacje interpersonalne. Na naszych sesjach klienci ustalają konkretne cele, maksymalizują swoje działania, podejmują bardziej świadome decyzje i korzystają ze swojego naturalnego potencjału osobowości.

W coachingu niesiemy nieustającą pomoc klientom w osiąganiu satysfakcjonujących ich rezultatów w życiu osobistym i zawodowym. Efektem naszego działania na sesjach coachingu jest poprawa osiągnięć klientów i podniesienie jakości ich życia.

Przygotowując się do tej działalności nauczyliśmy się słuchać, obserwować, analizować, przystosowywać własne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Na sesjach dążymy do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta.

Wierzymy, że rozwiązanie tkwi w kliencie. On nie zdaje sobie z tego sprawy, dlatego my jesteśmy potrzebni, by pomóc wydobyć to rozwiązanie. Klient ma naturalny potencjał, by zdobyć to, co jest mu potrzebne do spełnienia zawodowego i osobistego. Nasze zadanie polega na wydobyciu umiejętności, zasobów naturalnych, które klient już posiada.

Cechą charakterystyczna coachingu DSMaster jest to, że proces odbywa się na zasadzie mocnego osadzenia klienta w rzeczywistości. Dzięki temu klient czuje grunt pod nogami, co umożliwia mu podążanie do celów o własnych siłach.

 

Poniżej przedstawiamy ofertę coachingu z podziałem na obszary funkcjonowania klienta:     

Coaching biznesowy

Przeznaczony dla:

1.  Działów kadr zainteresowanych wynajęciem zewnętrznych coachów 

2.  CEO’s, kadry zarządzającej, menedżerów i specjalistów, którzy chcieliby skorzystać z usług coach

3.  Firm chcących wprowadzić coaching

4.  Firm, które pragną przeszkolić swoich menedżerów z zakresu coachingu

5.  Dla Pracowników w celu zapobiegania "wypaleniu zawodowemu" lub pomoc w przypadku jego pojawienia się

6.  Firm zainteresowanych warsztatami z zakresu coachingu

7.  Firm pragnących wspomóc pracowników poprzez wykorzystanie coachingu w jednymz poniższych obszarów:- planowanie strategiczne, proces re-engineeringu, - budowanie i rozwój zespołów, ocena 360 stopni

Coaching dla małych firm

Przeznaczony dla:

1.  Właścicieli i menedżerów w małych firmach

2.  Firm rozpoczynających swoją działalność

3.  Specjalistów pracujących na prywatnej praktyce

4.  Ludzi prowadzących działalność gospodarczą z domu,Ludzi pragnących założyć własny biznes.

Life Coching

Obejmuje:

1.  Plany życiowe

2.  Wizję w życiu

3.  Wybitną dbałość o siebie

4.  Związki (dla singli, par i rodzin)

5.  Zdrowie i urodę

6.  Kreatywność

7.  Wolność finansową

8.  Organizację

9.  Problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami

10.             Deficyty uwagi.

Coaching kariery

Przeznaczony dla:

1.  Osób zmieniających ścieżkę kariery

2.  Osób stojących przed znaczącymi decyzjami zawodowymi

3.  Osób pracujących w dużych korporacjach lub zastanawiających się nad podjęciem takiej posady

4.  Osób borykających się z decyzją jaka drogę kariery obrać.

 Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

  

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.