Ideą, która nam przyświecała przy podjęciu przedsięwzięcia dostarczenia technologii psychologicznej pomagaczom było wykorzystanie specjalistycznej wiedzy w pracy z ludźmi. Praca specjalisty niosącego pomoc i wsparcie psychologiczne ludziom jest jedną z najbardziej obciążających działalności zawodowych. Ludzie o wspaniałych sercach niosąc pomoc innym przez zaniedbanie własnej higieny psychicznej i brak specjalistycznych narzędzi psychologicznych w pracy płacą najwyższą cenę. Cenę szczęścia osobistego i rodzinnego. Czy można jakoś zabezpieczyć specjalistów pomocy społecznej? Oczywiście, że tak. Właśnie w trosce o higienę i jakość pracy specjalistów pomocy społecznej przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenia, które nie tylko zabezpieczą ich osobowość, ale dadzą im specjalistyczne narzędzia, które umożliwią im uzyskiwanie efektów swojej pracy szybciej i znacznie łatwiej.

Prawda jest dość brutalna, specjalista pomocy społecznej albo stanie się wybitnym profesjonalistą, albo będzie miał poważne problemy. Naszą misją jest pomaganie pomagaczom społecznym i wspieranie ich w ich ciężkiej pracy dostarczaniem specjalistycznej technologii psychologicznej.

Nasza działalność dostarcza gotowych narzędzi do pracy zarówno z grupami jak i jednostkami. Kluczową cechą tego przedsięwzięcia jest koncentracja na rozwiązywaniu problemów i psychoedukacja.

Dla sektora pomocy społecznej prowadzimy specjalistyczne szkolenia dotyczące zaburzeń osobowości, dysfunkcyjnych rodzin, koluzji w związkach. Dla dyrektorów coachingi i szkolenia dotyczące przywództwa i zarządzania zespołem ludzkim. Dla specjalistów pomocy społecznej oferujemy specjalistyczne szkolenia, na których uczymy technik pracy z rodzinami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Techniki specjalistyczne pomagają specjalistom pomocy społecznej być bardziej profesjonalnymi i skutecznymi w pracy z rodzinami zagrożonymi wykluczeniem. Specjalistyczne szkolenia, które prowadzimy dla tego sektora dostarczą specjalistyczną wiedzę na temat zaburzeń, które niszczą jednostki i całe rodziny. Takimi szkoleniami są na przykład szkolenia dot. przemocy seksualnej i autoagresji.

Usługi dla tego sektora nastawione są na psychoedukację dotyczącą:

        - zaburzeń osobowości

        - koluzji w relacjach

        - treningu specjalistycznych umiejętności pracy z problemami emocjonalnymi

        - toksycznych rodziców

        - przemocy seksualnej wobec dzieci

        - autoagresji

        - uzależnieniom

        - TPSD ( traumy )

        - DDA ( funkcjonowanie rodzin alkoholików )

        - Psychopatologii

- korygowania destrukcyjnych zachowań

- modelowania pozytywnych postaw

- treningów specjalistycznych np. Porozumienie bez przemocy, praca skoncentrowana na rozwiązaniu, life coaching

Specjaliści pomocy społecznej potrzebują narzędzi, które pomogą im podczas pracy z dysfunkcyjnymi rodzinami. Oprócz narzędzi ( technik ) muszą dysponować specjalistyczną wiedzą, dzięki której będą mogli dobrze analizować trudną sytuację rodzinną czy indywidualną klienta. Specjaliści pomocy społecznej chociaż dysponują podstawową wiedzą fachową są zagubieni, gdy przychodzi im zmierzyć się z trudnymi klientami i przypadkami zaburzeń osobowości, chorób psychicznych czy zagrożenia życia. Potrzebują przeszkolenia z praktycznych metod pracy stosowanych przez psychoterapeutów praktyków. W tak trudnej pracy wiedza nie wystarcza potrzeba specjalistycznych narzędzi i przygotowania osobowości do pracy w tak trudnych warunkach.

Przygotowując się do pełnienia zawodu nasi trenerzy pobierali nauki u najlepszych specjalistów w Polsce jeżeli chodzi o wiedzę na temat pracy z grupami i pracy w indywidualnym kontakcie z klientem. Nasze usługi merytorycznie przygotowane są w oparciu o najlepszą wiedzę dostępną na rynku. Specjaliści z sektora pomocy społecznej muszą zapisywać się prywatnie na specjalistyczne kursy, by zdobyć tą wiedzę i płacić za nie z własnej kieszeni. Nasza firma wychodzi z usługami zawierającymi tą specjalistyczną technologią psychologiczną naprzeciw Państwa potrzebom ( zarówno specjalistów jak i lokalnej społeczności ). Te specjalistyczne usługi są przygotowane dla organizacji potrzebujących specjalistycznej technologii psychologicznej. Technologia, którą oferujemy jest dostępna na rynku, ale tylko poprzez ofertę kursów, na które człowiek musi sam się zapisać. Pisząc specjalistyczna technologia psychologiczna mam tu na myśli specjalistyczną wiedzę, techniki pracy, trening pod okiem trenera, informację zwrotną, zadania domowe do wykonania, raporty, ćwiczenia doskonalące do codziennego treningu w domu. Technologia psychologiczna, którą oferujmy poprzez swoje usługi to specjalistyczne kompendium wiedzy od a do z.

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.