XXI wiek to era Internetu. DSMaster wykorzystuje w swojej działalności multimedia, tak więc konsultacje psychologiczne wykonujemy zarówno offline jak i online. Odpowiadamy na Twoje potrzeby, nie chcesz tracić czasu i potrzebujesz konsultacji na już? Nie ma problemu potrzebujesz tylko urządzenia mulimedialnego z dostępem do Internetu, by z nami się połączyć. Nie masz dostępu do Internetu chwilowo? Taką konsultację wykonamy dla ciebie telefonicznie. Odpowiadamy na potrzeby rozwijającego się w zawrotnym tempie świata i dostarczamy specjalistyczne usługi, głównie rodakom w Polsce jak i tym znajdującym się poza granicami naszego kraju.

Konsultacje specjalistyczne są przygotowane w taki sposób, by poprawiały nie tylko jedną sferę życia, ale przyczyniały się jednocześnie do rozwoju w innych sferach. Dzięki przygotowaniu merytorycznemu, mogliśmy przygotować usługi, które poprawiając jedną sferę nie powodują wzrostu problemu w innych. Dla przykładu bardzo często sukces w biznesie ludzie okupują problemami rodzinnymi, zaniedbywaniem dzieci, partnera, co w konsekwencji kończy się tragediami rodzinnymi. Z naszych analiz wynika, iż człowiek dążąc do celu zawodowego nie zwraca uwagi na problemy emocjonalne, kłopoty w innych sferach życia. Zła wiadomość jest taka, że często promuje się osiągnięcie celów nawet kosztem zdrowia czy szczęścia osobistego. Takie podejście prowadzi człowieka nad przepaść i niszczy jego potencjał, który mógłby być wykorzystywany do późnej starości. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki konsultacjom psychologicznym można zbudować bogate życie nie tylko materialnie ale i duchowo. Wykonując konsultację psychologiczną dla klientów sektora biznesowego bierzemy pod uwagę również zabezpieczenie sfery rodzinnej klientów. Z drugiej strony klient indywidualny konsultujący dajmy na to relację jednocześnie nabywa kompetencji, które przydadzą się w karierze. Konsultacje psychologiczne, które opisuję budują kompetencje osobiste i dają wiedzę, którą klient może wykorzystywać dla rozwoju we wszystkich sferach życia. Konsultacje opierane są na wiedzy o skryptach psychicznych, co daje wgląd w sytuację problemową. Konsultacje prowadzone się z uwzględnieniem oporów różnych osobowości przed zmianą i rozwojem osobowości.

Specjaliści wykonujący usługę przygotowywali się u najlepszych nauczycieli od profesjonalnego kontaktu z klientem w Polsce. Usługi merytorycznie przygotowane są w oparciu o najlepszą wiedzę dostępną na rynku. Wszystko po to, by dostarczyć klientom najlepszej jakości usługi i wiedzę specjalistyczną. Klienci nie muszą już na własną rękę szukać rozwiązań w książkach, mogą zamówić konsultację, która wyjaśni im sytuację zaoszczędzając bardzo dużo czasu i pieniędzy, które pochłonęło, by szukanie rozwiązania na własną rękę.

Dlaczego w ogóle człowiek zgłasza się do specjalisty?

Po pierwsze ma problemy, które chce rozwiązać. Do drugie nie ma kompetencji, aby to zrobić bez pomocy. I o to w tym wszystkim chodzi. Inwestycja w konsultację psychologiczną zaoszczędza bardzo wiele czasu i pieniędzy w ogólnym rozrachunku. Czas to pieniądz. Cóż z tego, że zaoszczędzisz parę złoty, gdy konsekwencji swoich problemów nie zarobisz dużych pieniędzy, które dałyby ci prawdziwe zabezpieczenie finansowe.

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.