Warsztaty relaksacyjne skierowane są dla osób, które czują się przeciążeni zadaniami, które wykonują w związku z rolami pełnionymi w życiu. Te przeciążenia powodują powstawanie stanu napięć, które przy dłuższym utrzymywaniu się w ciele stanowi zagrożenie dla zdrowia. Stres działa destrukcyjnie nie tylko na stan psychiki, ale odkłada się w ciele zatrzymując naturalny przepływ energii. Napięcia w ciele nie pozwalają cieszyć się życiem i hamują zdolność człowieka doświadczania przyjemności. Te napięcia nałożone na blokady wynikające ze skryptów osobowości mogą się przełożyć na poważniejsze zaburzenia psychiczne, co jest dla człowieka bardzo niebezpieczne.

Trzeba tutaj wyraźnie powiedzieć wyraźnie, że naturalny dla człowieka stan, to stan bez napięć w ciele. Gdy człowiek znajduje się w takim stanie mówimy o sytuacji, gdzie funkcjonuje on w optymalny sposób, nie jest zagrożony chorobami psychosomatycznymi i może bez przeszkód doświadczać przyjemności, z różnych sfer, zarówno z miłości, jak i pracy, a także z edukacji i rozwoju osobistego.Warsztaty przeznaczone głównie do dorosłych, którzy czują, że psychicznie są przeciążeni obowiązkami i może się to odbić na ich zdrowiu. Warsztaty przeznaczone są również dla specjalistów, którzy pracują z ludźmi, prowadzących innych w biznesie jak i specjalistów zajmujących się pomocą psychologiczną , pedagogiczną oraz socjalną. Ci specjaliści pracują swoją osobowością przez co jest ona bardzo obciążania, co może się odbić niekorzystnie na ich zdrowiu. Dla nich warsztaty relaksacyjne są koniecznością. Na warsztatach uczestnicy uczą się jak pozbywać się napięć z umysłu i ciała. Uczą się odpowiednio oddychać, tak by osobowość funkcjonowała w stanie wewnętrznej harmonii. Dzięki umiejętnościom pracy z własnym ciałem uczestnicy warsztatów uzyskują większą kontrolę nad własnym życiem i zdrowiem psychofizycznym.

Warsztaty kierujemy zarówno dla firm, które chcą by ich specjaliści działali w optymalnej formie psychicznej i fizycznej jak i instytucji świadczących pomoc innych chcących, by ich specjaliści pozbyli się napięć związanych z działalnością pomagacza.

Na warsztatach uczestnicy uczą się tak pracować z ciałem, by móc samodzielnie w domu pozbywać się napięć i uzyskiwać stan relaksu. Proste ćwiczenia, które poznają na warsztatach mogą wykonywać później w domu, co bardzo dobrą profilaktyką psychiczną. Dzięki warsztatom uczestnicy lepiej czują własne ciała, rozumieją jego potrzeby i ograniczenia. Rozumieją, że ciało cały czas wysyła sygnały, które pokazują w jakim stanie znajduje się nie tylko ciało, ale także psychika. Warsztaty sprawiają, że ludzie przestają traktować swoje ciała jak maszyny do wykonywania określonych zadań, zaczynają je szanować jako integralna część całego organizmu. Poprzez doświadczenie relaksu uczestnicy rozumieją jak wiele przyjemności może przynieść pozbycie się napięć. Naturalnie płynąca energia nie tylko daje dużo przyjemności, ale sprawia, że praca może być o wiele bardziej przyjemna, że edukacja może dawać dużo satysfakcji.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

 Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.