Warsztaty interpersonalne jak sama nazwa wskazuje służą praktycznemu ćwiczeniu umiejętności interpersonalnych. Warsztaty dzięki interakcji uczestników pozwalają w dynamicznym procesie ćwiczeń zdobyć umiejętności interpersonalne, które są niezbędne człowiekowi, który pragnie odnieść sukces zawodowy i osobisty.

Warsztaty poprzez formę wymuszają kontakt interpersonalny i wykorzystywanie narzędzi, które uczestnicy poznają na warsztacie. Efekty jakie uczestnik może dostrzec na warsztacie oraz przyjemność z doświadczenia w interakcji sprawia, że uczestnicy adoptują nowe sposoby zachowania i wykorzystują je później w sytuacjach życiowych.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na warsztatach uczestnicy uczą się umiejętności interpersonalnych w interakcji z trenerem i innymi uczestnikami. Interakcje są moderowane przez ćwiczenia i zadania przygotowane przez trenera prowadzącego. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w tych ćwiczeniach i zadaniach uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności interpersonalne w warunkach szkoleniowych, w których dostaje się cenne informacje zwrotne od uczestników i trenera prowadzącego. Te informacje zwrotne oraz doświadczenie ćwiczeń i zadań jest zarówno korygujące jak i rozwijające. Organizacje i firmy korzystają z warsztatów interpersonalnych, gdyż po nich uczestnicy są bardziej przebojowi i łatwiej osiągają cele.

Warsztaty doskonale sprawdzają się w firmach działających w sektorze biznesu, szkołach i innych instytucjach oświatowych oraz placówkach pomocy społecznej.

Na warsztatach uczestnicy dokonują korekty swoich destrukcyjnych zachowań i mogą sprawdzić jak radzą sobie praktycznie w interpersonalnych kontaktach. Ludzie mają tendencję do myślenia życzeniowego i przeceniania swoich umiejętności interpersonalnych. To jest przyczyną budowania iluzji i doznawania wielu porażek w sytuacjach życiowych. Na warsztatach dzięki ćwiczeniom i otrzymywaniu natychmiastowej informacji zwrotnej uczestnik konfrontuje się z rzeczywistością. Dzięki temu widzi, co należy poprawić w jego umiejętnościach interpersonalnych. Atmosfera wsparcia i zrozumienia trudności na warsztatach sprzyja rozwojowi i szybkiemu uzupełnianiu tych braków. Dlatego tak wielu uczestników warsztatów interpersonalnych w ekspresowym tempie nabywają nowych umiejętności i przenoszą je na sytuacje życiowe osiągając spektakularne rezultaty.

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.