Trening poszerzania świadomości umożliwia uczestnikom poszerzenie samoświadomości oraz świadomości tego, co na zewnątrz. Dzięki interakcjom z innymi uczestnikami ludzie doświadczają nowych sytuacji co pomaga im pokonać wewnętrzne bariery i ograniczenia. Informacje zwrotne otrzymywane od uczestników i trenera prowadzącego pozwalają zbudować rzeczywisty obraz siebie. Wsparcie grupy zachęca do tego, by pokonać swoje wewnętrzne bariery i próbować innym form wyrażania siebie.

Trening poszerzania świadomości sprawia, że uczestnicy stają się bardziej osadzeni w rzeczywistości. Dzięki temu w sytuacjach życiowych dokonują bardziej świadomych wyborów. Bycie świadomym oznacza zmianę jakościową życia, gdzie pozytywne myślenie rzeczywiście przekłada się na efekty, a nie buduje iluzji.

Trening poszerzania świadomości przeznaczony jest dla tych wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i odnosić sukcesy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowych. Sprawdza się więc on równie dobrze w biznesie jak i placówkach pomocowych. Bez względu czy zamawiany jest przez instytucję czy klient zamawia go dla siebie sam indywidualnie sprawia, że ludzie dzięki niemu widzą o wiele więcej możliwości. Są również świadomi problemów i przeszkód, które mogą się pojawić i raczej się pojawią na drodze. Doświadczenie treningu, które dało im możliwość skonfrontowania siebie prawdziwego z innymi uczestnikami i trenerem, daje przekonanie, że poradzi sobie również w różnych sytuacjach życiowych.

Grupa jest mała społecznością, która niczym laboratorium życia daje możliwość poeksperymentowania i sprawdzenia nowych sposobów działania, zachowania. W tym sensie trening jest taką małą szkołą życia, która przygotowuje do zmierzenia się z różnymi sytuacjami życiowymi. Większa świadomość daje pewność i osadzenie osobowości w rzeczywistości, w której człowiek potrafi się poruszać.

Trening poszerzania świadomości pomaga uczestnikom dokonywać zmian. Dobrych zmian w swoim życiu zawodowym i osobistym. Zmian, które były poza ich możliwościami, gdyż często były uczestnicy nie są świadomi swoich potrzeb, tego jak ich zachowanie wpływa na innych. Ludzie często nie dostrzegają swoich wewnętrznych barier i wzorców zachowań oraz tego, że na zewnątrz istnieją również bariery. Trening pomaga im to wszystko zobaczyć, tak by mogli pokonać te bariery i dokonać zmian.

 

 

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.