Trening wrażliwości nastawiony jest na rozwój umiejętności międzyludzkich, są to umiejętności niezbędne przy skutecznym funkcjonowaniu w biznesie i instytucjach. Z tych właśnie powodów trening wrażliwości jest przeprowadzany w sektorze biznesu, a także w instytucjach pozabiznesowych, w których ludzie kontaktują się między sobą.

Trening przeznaczone jest dla osób, które pracują w firmach i instytucjach kładących nacisk na kształcenie poprzez nabywanie doświadczenia w środowisku, w którym nieustannie dokonuje się rozmaitych eksperymentów, analizuje dane, wprowadza nowe pomysły, podejmuje decyzje i rozwiązuje problemy.

Trening jest ukierunkowany zadaniowo, na określone problemy organizacyjne np. jak twórczo funkcjonować poprzez rozłożenie przywództwa na kilka osób.

Trening bardziej nastawiony jest na rozwój grupy i właściwe interakcje niż na rozwój jednostki. Uczestnicy na treningu uczą się:

- obserwować własne interakcje

- podejmować rolą lidera

- być aktywnym

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

 

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.