Trening grup zadaniowych koncentruje się na wyrobieniu wśród uczestników umiejętności, których im brakuje. Trening ma zadanie usprawnienie funkcjonowania uczestników w rejonach, które wymagają rozwinięcia kompetencji. Najczęściej mówimy tu o umiejętnościach związanych z relacjami z innymi, głównie współpracownikami. Trening przeznaczony jest głównie do biznesu i różnych instytucji, w których relacje budowane są w oparciu o wysokie kompetencje psychospołeczne.

Umiejętności psychospołeczne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biznesów i innych instytucji, gdyż stawiają one przed pracownikami wiele zadań. Te zadania wiążą się z eksperymentowaniem z nowymi metodami, analizowaniem efektów działań, wprowadzaniem nowych pomysłów, podejmowaniem decyzji i rozwiazywaniu różnych problemów.

Zadania w grupie określają problemy organizacyjne np. jak pracownicy mogą być bardziej kreatywni w swojej pracy czy też jak budować relacje partnerskie lub też jak stworzyć klimat do budowania większej ilości liderów.

Głównym celem treningu dla grup zadaniowych jest rozwój całej grupy, tak by mogła ona sprostać zadaniom określonym przez problemy organizacyjne. Trening ma pomóc grupie osiągnąć cel jakim jest sprostanie zadaniu tzn. grupa będzie potrafić budować relacje partnerskie, czy też być bardziej kreatywna w pracy czy też stworzyć klimat do pojawiania się liderów.

 

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, złożyć zamówienie lub chcesz dopytać o coś, co jest dla ciebie niejasne zadzwoń lub napisz:

Telefon – 698667797

Email – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.